Phone number: +420 234 294 112

TOUGHBOOK Omnia

< Back to ProServices

TOUGHBOOK Omnia

Vývoj, integrácia a údržba vlastných softvérových aplikácií na viacerých zariadeniach môže predstavovať náročnú úlohu. A vzhľadom na množstvo operačných systémov, veľkostí obrazovky alebo formálnych faktorov, ktorým treba vyhovieť, je všetko ešte zložitejšie.

Predstavujeme vám TOUGHBOOK Omnia: cenovo výhodné, komplexné a prispôsobené softvérové riešenie.

Pomocou platformy MCL sa TOUGHBOOK Omnia postará o to, aby boli všetky vaše mobilné zariadenia pripravené na budúcnosť. Naši vývojári systémov dokážu rýchlo navrhovať vlastné aplikácie, ktoré si môžete nasadiť do viacerých zariadení v podniku. Izolované technológie aj nutnosť spravovania viacerých platforiem sú odteraz minulosťou – bez ohľadu na to, koľko máte rozličných zariadení, formálnych faktorov alebo operačných systémov.

Okrem toho prináša TOUGHBOOK Omnia skrátenie času, ktorý je potrebný na vývoj prispôsobenej aplikácie pre vás podnik, na dni alebo týždne, nie na mesiace, či dokonca roky, ako tomu môže byť inde. A rýchly vývoj so sebou neprináša iba úsporu času. Keďže naše tímy vývojárov systémov sú také flexibilné, dokážu rýchlejšie (a aj výnimočne lacno) prinášať aj rôzne modifikácie a aktualizácie.

Vďaka tomu budú vaše mobilné IT riešenia vždy plne integrované a aktuálne, čo povedie k maximálnemu využitiu času, zdrojov a prevádzkových nákladov.


TOUGHBOOK Omnia vylepší vaše vlastné aplikácie.
quote img

Rýchlejší a modernejší postup tvorby aplikácií
Rýchlejšie aktualizácie zariadení
Lepší prehľad o nákladoch
Centrálna správa (prostredníctvom platformy MCL)
Technológia pripravená na budúcnosť
Maximálna produktivita

Prečo práve TOUGHBOOK Omnia?

Zjednodušenie komplexného softvéru

TOUGHBOOK Omnia umožňuje okamžité a viditeľné zvýšenie produktivity naprieč celým spektrom vašich mobilných IT riešení.

Členovia našich tímov dokážu konzultovať, vytvárať, nasadzovať a podporovať celý balík vašich mobilných IT a softvérových riešení na základe požiadaviek. Vďaka platforme MCL navyše budete môcť využívať aj ďalšie nástroje, ako je správa zariadení.

Používateľov a systémy tak môžete monitorovať prakticky odkiaľkoľvek, pričom budete môcť aj flexibilnejšie nasadzovať nové aktualizácie a modifikácie aplikácií. Príprava na budúcnosť už nemusí byť nákladná a zdĺhavá – pôjde to samo.


Omnia umožňuje rýchly vývoj aplikácií, ich hladké nasadzovanie a maximálnu produktivitu.
blue hex
purple-hex
Vaše prispôsobené riešenie.
Neexistujú obmedzenia v tom, ako sa dá TOUGHBOOK Omnia prispôsobiť potrebám vášho podniku. Prináša minimalizáciu chýb spôsobených ľudským zavinením, aktualizáciu funkčnosti zariadení a zrýchlenie digitálnej transformácie.
Vývoj. Nasadenie. Úspech.
Prostredníctvom platformy MCL môžete skrátiť čas potrebný na vývoj softvéru a jeho nasadenie z mesiacov na dni – takže budete rýchlejšie dosahovať úspechy. Môžeme dokonca implementovať budúce zmeny bez toho, aby sme museli prepracovať celú aplikáciu.

Aplikácie pripravené na budúcnosť. Jeden vývoj. Množstvo nasadení.

Keďže naši pracovníci sú čoraz mobilnejší a do našich procesov čoraz väčšmi preniká digitalizácia, oddelenia IT majú toho na pleciach stále viac. Zariadenia musia byť za každých okolností zabezpečené, funkčné a efektívne, preto sa stále vyvíjajú, vylepšujú a optimalizujú nové digitálne riešenia.

Platforma MCL je popredným projektom v odvetví: ide o interaktívny nástroj na správu prostredí počas celého životného cyklu na báze SaaS, ktorý je vyvinutý špeciálne pre potreby mobility v obchodnom prostredí.

Prináša výrazné zrýchlenie vývoja a testovania vlastných softvérových aplikácií – celý proces skracuje z mesiacov na týždne alebo dokonca dni. V rýchlosti teda výrazne predčí tradičné softvérové spoločnosti alebo interných vývojárov. Členovia vašich IT tímov preto majú viac času a slobody, aby sa mohli venovať závažným projektom v rámci vášho podniku a zároveň zachovávať optimálnu efektivitu technológií a lepšie používateľské pracovné postupy pre vaše zariadenia.

Už viac nemusíte čakať na aktualizácie. Už žiadne oneskorené uvádzanie aplikácií. Výhradne zosúladené procesy.

Z investícií do technológie vyťažíte viac a členovia vašich IT tímov získajú kontrolu, mieru zabezpečenia a pohody, vďaka ktorým dosiahnu maximálnu produktivitu.


Vlastné aplikácie stačí vyvinúť raz a následne ich nasadiť v závislosti od rôznych formálnych faktorov – s kompatibilitou so systémami Android a Windows.

Ste pripravení maximalizovať efektivitu svojich mobilných IT riešení?


 Vyjadrite súhlas a pridajte sa k našej komunite Toughtalk a e-mailom, poštou alebo telefonicky dostávajte informácie o našich produktoch a službách, ako aj informácie, ktoré by vás mohli zaujímať.†
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov‡
Compass header

COMPASS – Complete Android Services and Security

Ak si chcete v dnešnom podnikateľskom prostredí udržať náskok pred konkurenciou, potrebujete na to technológiu, ktorá bude rovnaká ako vy: profesionálna, flexibilná a vnímavá. Odteraz môžete naplno využívať možnosti systému Android v podnikateľskom prostredí vďaka riešeniu Panasonic COMPASS: Complete Android Services and Security.

Nasadzovanie, spravovanie, zabezpečovanie a optimalizáciu zariadení ste ešte nikdy nemohli vykonávať tak jednoducho. Diaľkové aktualizácie firmvéru, prispôsobené možnosti aplikácií, správa zariadení na diaľku a lepšie zabezpečenie zariadení. Odteraz budete mať dôveru vo vaše odolné zariadenia TOUGHBOOK so systémom Android, pretože budete vedieť, že sú vždy pripravené – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo akú náročnú úlohu máte pred sebou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
compass manager

COMPASS Manager

COMPASS Manager vám umožňuje prevziať kontrolu nad všetkými vašimi zariadeniami so systémom Android. Vďaka celému sortimentu pracovných nástrojov na diaľkovú správu zariadení môžete teraz vykonávať konfiguráciu, správu aj nasadzovanie – to všetko pomocou niekoľkých kliknutí. Zvýšte produktivitu členov vášho tímu a ušetrite čas.

Compass for enterprise

COMPASS for Enterprise

Všetky zariadenia Panasonic TOUGHBOOK so systémom Android majú označenie Android Enterprise Recommended, takže si môžete byť istí, že sú navrhnuté a vyvinuté pre vaše odvetvie. Vďaka riešeniu COMPASS for Enterprise budete mať navyše k dispozícii ešte viac nástrojov, ktoré vám pomôžu optimalizovať technológie pre potreby vášho podniku. Zriaďujte, prispôsobujte a spravuje pracovné profily a postarajte sa o to, aby bolo každé podnikové zariadenie pripravené.

Compass custom small

COMPASS Custom

Prispôsobte si Android dosiaľ nevídaným spôsobom. Upraviť si môžete všetko: od rozhrania zariadení cez kvalitu signálu až po výkon batérie, zabezpečenie a úložný priestor, vďaka čomu vaši pracovníci dosiahnu bezprecedentnú produktivitu. Tri úrovne prispôsobenia, jedno dôležité podnikové riešenie.

ProServices

engineering

Vývoj riešení ProServices

Náš tím odborníkov dokáže navrhnúť a dodať akékoľvek riešenie, aké vaši zákazníci potrebujú, od inovačných dokovacích riešení až po integráciu produktov tretích strán. A vďaka tomu, že všetko sa tvorí interne, vaše riešenie bude kvalitatívne zodpovedať naším vysokým štandardom zariadení TOUGHBOOK.

customisation

Prispôsobenie riešení ProServices

Poskytnite svojim pracovníkom dokonalý odolný nástroj doplnený o prispôsobený branding, inštalácie, aplikácie, nastavenia zabezpečenia a údaje, to všetko spravované vaším vyhradeným projektovým manažérom, aby vaše zariadenia boli pripravené ihneď po vybalení.

support

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci vykonávajú všetky prispôsobenia interne a informujú vás o každom kroku. Od balenia a sledovania až po technickú podporu, naše portfólio špičkových služieb zvýši vašu efektivitu už od prvého dňa.

protect

ProServices ProTect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

TOUGHBOOK-as-a-service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.

*Panasonic Toughbook is a business division of Panasonic System Communications Company Europe, a division of Panasonic Marketing Europe GmbH

†The Toughtalk Community is your source of all things rugged. As a member, you'll benefit from the latest product launch information, videos, case studies, whitepapers, industry views, quarterly newsletters, press releases, event and webinar invitations and technology updates, all sent directly to you, free of charge!

‡Note: We value the trust you place in us by giving us your contact details and feel strongly about protecting your privacy. Any personal details that you provide us will be handled in accordance with our privacy policy.