Phone number: +420 234 294 112
  • About Computer Product Solutions

Informácie o divízii Panasonic Computer produktové riešenia

 

Informácie o spoločnosti

Panasonic Computer Product Solutions, divízia spoločnosti System Communications Europe (PSCEU) spoločnosti Panasonic, spája svoje špičkové portfólio odolných mobilných počítačov a tabletov Toughbook s flexibilnými, spoľahlivými a ľahko použiteľnými riešeniami EPOS.
 
Všetky robustné mobilné počítače a tablety Toughbook spolu s novým tabletom Toughpad poskytujú prístup k aplikáciám a údajom v tých najnáročnejších terénnych podmienkach, vďaka čomu vznikajú riešenia, ktoré ovplyvňujú prácu a výkonnosť ľudí.
 
Zariadenia Toughbook a Toughpad sa vyrábajú len zo špeciálne vybratých súčastí – vyberá ich, testuje a často aj navrhuje spoločnosť Panasonic. To znamená, že každé zariadenie je navrhnuté a vytvorené tak, aby zdolávalo takmer všetky prekážky zabraňujúce pracovníkovi používať mobilný počítač: nárazy, vlhkosť, teplota, slabý signál bezdrôtovej siete, životnosť batérie, ergonómia, či dokonca viditeľnosť na obrazovke pri ostrom slnečnom svetle. 
 
Computer Product Solutions pomáha mobilným pracovníkom zlepšovať produktivitu vďaka svojmu radu odolných prenosných počítačov Toughbook, biznis tabletov Toughpad a elektronických pokladničných systémov (EPOS). Ako lídri na európskom trhu dosiahli v roku 2013 počítače Panasonic Toughbook 66,4 % podielu na príjme z predaja odolných prenosných počítačov a zariadenia Panasonic Toughpad dosiahli 50,4 % podielu na príjme z predaja odolných biznis tabletov (prieskum spoločnosti VDC, marec 2014).
 
Ponuka mobilných počítačov a tabletov Toughbook sa delí na samostatné kategórie podľa stupňa odolnosti, pričom každé zariadenie je vytvorené s ohľadom na konkrétne priemyselné aplikácie.
 

Maximálna odolnosť

Jedinečné odolné a spoľahlivé zariadenia spĺňajú normy MIL-STD 810G a IP65, čo dokazuje, že sú schopné fungovať aj v tých najnáročnejších exteriéroch – mobilné počítače a tablety Toughbook a Toughpad prekonávajú prekážky v podobe extrémnej teploty, vibrácií, vody, prachu, úderov, pádov a nárazov.
 
S cieľom zaistiť, aby boli naše zariadenia odolné doslova z každej strany sa každé zariadenie Toughbook a Toughpad s maximálnou odolnosťou testuje v extrémne náročných režimoch v našich špecializovaných prevádzkach a tiež v nezávislých testovacích laboratóriách tretích strán.
 
V procese výroby japonskí inžinieri zohľadňujú požiadavky aktuálnych najprísnejších programov kvality, čo zaručuje dôsledné plnenie výrobných noriem a neodmysliteľný neustály vývoj našej ponuky produktov.
 
Jedným z najväčších problémov, ktorému čelia mobilní pracovníci, je, samozrejme, integrácia zariadení, ktoré musia byť neustále produktívne, do vozidiel, ktoré musia byť neustále mobilné. Ponuka našich zariadení Toughbook a Toughpad s maximálnou odolnosťou je preto doplnená o montážne prvky do vozidiel. Tieto prvky sú rovnako kvalitné, spoľahlivé a odolné ako mobilné počítače a tablety, ktoré sa na ne montujú. Vďaka špičkovému dizajnu, výrobnej technológii a výnimočnému technickému spracovaniu je každé dokovacie riešenie pripravené plniť svoj účel.
 

Vysoká odolnosť

Dokonalá rovnováha robustnej odolnosti a výkonu. Tieto zariadenia sú odolné voči nárazom a vode a zvládajú pád až z výšky 76 cm*. Predstavujú ideálne riešenie pre mobilných používateľov pracujúcich na aplikáciách s najvyššou dôležitosťou, ktorí oceňujú celkové náklady na vlastníctvo.
 
Krása vysokoodolných zariadení spočíva v tom, že využívajú množstvo funkcií technológie nachádzajúcej sa v modeloch s maximálnou odolnosťou a využívajú výhody ľahšieho dizajnu a prvotriednej možnosti pripojenia modelov firemných zariadení s maximálnou odolnosťou.
 

Firemné zariadenia s maximálnou odolnosťou

Naše modely firemných zariadení s maximálnou odolnosťou sú navrhnuté tak, aby ponúkali ochranu hlavných súčastí, napríklad displeja, pevného disku a klávesnice (teda súčastí, ktoré sa v bežných notebookoch najčastejšie poškodzujú). Profesionálom umožňujú byť aktívnymi aj na cestách bez obligátnych obáv o poškodenie či poruchu ich mobilného počítača či tabletu. 
 
Kľúčom k hodnote týchto zariadení je ich schopnosť kombinovať odolnosť s ľahkým dizajnom. Aj napriek nízkej hmotnosti 1690 g dokážu robustné mobilné počítače Toughbook zvládnuť pád z výšky 76 cm a tlakovú záťaž 100 kgf, nehovoriac o tom, že sú odolné voči vode*.
 
* Funkcie zabezpečujúce odolnosť voči nárazom, tlakovej záťaži a vode nezaručujú ochranu pred poškodením ani poruchou.
 
Ak chcete získať ďalšie informácie o špeciálnych funkciách mobilných počítačov a tabletov, kliknite na tlačidlo vľavo.