Splnenie požiadaviek zdravotníckeho sektora

Čo najviac bráni mobilným pracovníkom v zdravotníctve v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Prístup k elektronickej karte pacienta v mieste starostlivosti
Ano, to ma zaujíma

Ak môže personál zdravotníckeho zariadenia nosiť záznamy o pacientoch celý deň so sebou, môže im venovať viac času a poskytovať kvalitnejšiu starostlivosť. Počítače Toughbook to umožňujú vďaka jedinečnej konektivite a ďalším prednostiam, ako napríklad dlhej výdrži batérie a možnosti zvýšenej ochrany dát.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Prístup k elektronickej karte pacienta v prísne hygienickom prostredí
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú bez vetrákov a niektoré modely, ako napr. CF-H2, sú odolné voči 42 druhom dezinfekčných prostriedkov a spĺňajú požiadavky EÚ na bezpečnosť v zdravotníckom prostredí. Preto sa ideálne hodia tam, kde hygiena zohráva zásadnú úlohu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Automatizácia rôznych zdravotníckych úkonov s voľnosťou pohybu
Ano, to ma zaujíma

Automatizácia zdravotníckych úkonov, ako napríklad výdaj liekov a zápis známok životných funkcií, zvyšuje produktivitu zamestnancov a znižuje výskyt chýb. Panasonic Toughbook CF-H2 ponúka zdravotníckemu sektoru jedinečné funkcie, ako napríklad integrované rozhranie WLAN, pripojenie na sieť HSPA, kameru, čítačku kariet SmartCard, štítkov RFID a čítačku čiarového kódu. Výsledkom je ľahká mobilná "zdravotnícka sada" 21. storočia.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Prenosnosť / mobilita
Prenosnosť / mobilita

Pracovníci zdravotníckeho sektora pracujú v rozličnom prostredí. Mobilita tu preto zohráva kľúčovú úlohu. Vďaka malým rozmerom, možnosti upevnenia a jedinečným konštrukčným prvkom, ako je napríklad integrované držadlo, môžu počítače Toughbook používať kdekoľvek ich potrebujú.

Hygiena
Hygiena

Všetky počítače Toughbook fungujú bez vetrákov a niektoré modely, ako napr CF-H1, sú odolné voči 42 druhom dezinfekčných prostriedkov a spĺňajú požiadavky EÚ na bezpečnosť v zdravotníckom prostredí. Preto sú ideálne do prostredia, kde hygiena zohráva zásadnú úlohu.

Ochrana údajov
Ochrana údajov

Okrem zabezpečenia heslom, softvérom BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku majú počítače Toughbook nainštalovaný zabezpečovací a zálohovací softvér Recover Pro, takže vaše dáta budú vždy v bezpečí.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydrží v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.