Splnenie požiadaviek finančného sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako by mohol Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Poskytnutie informácií v digitálnej forme zákazníkom v oblastiach so slabým pokrytím mobilnými sieťami
Ano, to ma zaujíma

Zákazníci vo finančnom sektore požadujú presné a spoľahlivé informácie a odpovede na svoje otázky. Samozrejme nechcú čakať, až sa terénny pracovník dovolá do ústredia alebo až sa odtiaľ v horšom prípade vráti. Počítače Toughbook tento problém účinne riešia.

Vďaka výnimočnej konektivite a odolnosti umožňujú okamžitý prístup k informáciám za každej situácie. To znamená oveľa viac spokojných zákazníkov a ziskových projektov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Prístup k dôležitým informáciám v teréne
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva. Teraz teda majú vaši terénni pracovníci prístup k informáciám tam, kde ich potrebujú, a vtedy, keď ich potrebujú, v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displejov môžu priamo v teréne vykonávať finančné výpočty, napríklad stanoviť výšku poistenia, a vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Možnosť maximálneho využitia každej návštevy zákazníka
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook navrhujú a inštalujú ľudia, ktorí si uvedomujú, ako firmy poskytujúce finančné služby získavajú prevažnú časť zárobkov - ďalšou prácou pre zákazníkov, ktorí sú s ich službami spokojní.

Okrem toho obchodným zástupcom umožňujú, aby zákazníkom pri návšteve poskytovali hodnotnejšie služby, čo znamená vyššie príjmy pre vašu spoločnosť.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Čitateľnosť displeja
Čitateľnosť displeja

Častou prekážkou pri práci v teréne býva zlá čitateľnosť displeja na slnku. Počítače Toughbook využívajú špičkové technológie zobrazenia, ktoré zaručujú vynikajúcu čitateľnosť na priamom slnku a dokonalé podsvietenie pre prácu v noci.

 

Univerzálne využitie
Univerzálne využitie

Počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA a možno ich vybaviť rozhraním GPS a ďalšími špeciálnymi modulmi podľa použitia. Dokonca aj najmenšie modely sú tak univerzálnymi nástrojmi vhodnými pre najnáročnejšie pracovné podmienky.

 

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne vo finančnom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.