Splnenie požiadaviek farmaceutického sektoru

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Elektronický prístup k dátam a aplikáciám v teréne a možnosť ich úprav
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva. Teraz majú terénni pracovníci prístup k dátam a aplikáciám aj v najnáročnejších podmienkach a v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displejov môžu priamo v teréne vykonávať potrebné práce. Vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Schopnosť zabezpečiť úplnú účinnosť, bez ohľadu na prostredie
Ano, to ma zaujíma

Možno si myslíte, že počítače nemôžu fungovať všade, kde potrebujú pôsobiť vaše jednotky. Počítače Toughbook zrejme zmenia váš názor. Vďaka konektivite zodpovedajúcej vojenským normám, vysokej odolnosti, spoľahlivosti a vysokému výkonu ich môžete používať všade, kde potrebujete, a maximálne tak zvýšiť produktivitu všetkých členov vašich jednotiek.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Potreba vyhnúť sa akejkoľvek forme kontaminácie
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú bez vetrákov a niektoré modely, ako napr. CF-H2, sú odolné voči 42 druhom dezinfekčných prostriedkov a spĺňajú požiadavky EÚ na bezpečnosť v zdravotníckom prostredí. Preto sa ideálne hodia tam, kde hygiena zohráva zásadnú úlohu. 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Prenosnosť / mobilita
Prenosnosť / mobilita

Zamestnanci farmaceutického sektora pracujú v rozličnom prostredí. Mobilita tu preto zohráva kľúčovú úlohu. Vďaka malým rozmerom, možnosti upevnenia a jedinečným konštrukčným prvkom, ako je napríklad integrované držadlo, môžu počítače Toughbook používať, kdekoľvek ich potrebujú.

Hygiena
Hygiena

Všetky počítače Toughbook fungujú bez vetrákov a niektoré modely, ako napr CF-H1, sú odolné voči 42 druhom dezinfekčných prostriedkov a spĺňajú požiadavky EÚ na bezpečnosť v zdravotníckom prostredí. Preto sú ideálne do prostredia, kde hygiena zohráva zásadnú úlohu.

Ochrana údajov
Ochrana údajov

Okrem zabezpečenia heslom, softvérom BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku majú počítače Toughbook nainštalovaný zabezpečovací a zálohovací softvér Recover Pro, takže vaše dáta budú vždy v bezpečí.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.