• Zníženie TCO

Zníženie TCO

Nižšie náklady po dobu životnosti 

Voľbou počítača Panasonic Toughbook sa rozhodujeťe pre ochranu a zabezpečenie svojich dát a investícií do technického vybavenia.

Nedávne štúdie naznačujú, že situácia začína byť neúnosná. Podľa prieskumov každý desiaty notebook prestane fungovať v dôsledku poruchy hardvéru. To sa najčastejšie týka pevných diskov a displejov, pričom náklady spojené s poškodením notebooku môžu presiahnuť 3000 EUR.

Počítače Toughbook sú preslávené vysokou spoľahlivosťou, odolnosťou a bezpečnosťou, takže k ich poruchám dochádza zriedkavo. To znamená, že vyššie prvotné investície sa počas používania čoskoro vynahradia. 

Spoľahlivejšie než ostatné

Spoľahlivú funkciu počítačov Toughbook v podmienkach, ktorým čelíte, potvrdzujú odborné prieskumy, podľa ktorých sa každoročne pokazí priemere 24% notebookov. Naproti tomu u počítačov Panasonic Toughbook dosahuje táto hodnota iba 2,43%.* 

* Porovnanie skutočných údajov spoločnosti Panasonic pre počítače Toughbook a údajov o konkurenčných počítačoch poskytnutých časopisom PC Magazine v septembri 2008.